Projekt mezinárodního sociologického šetření ISSP na téma Sociální nerovnosti

Pondělí, 13.05.2019

Dovolujeme si Vás informovat o mezinárodním výzkumu ISSP 2019, který bude probíhat v Napajedlích v období květen - červen 2019. Jedná se o projekt mezinárodního sociologického šetření ISSP na téma Sociální nerovnosti. Zadavatelem výzkumu je Sociologický ústav AV ČR. Realizátorem výzkumu je společnost SC&C, která je výzkumnou agenturou s dlouhodobými výzkumnými zkušenostmi a se silným statistickým zázemím.

INFORMACE O PROJEKTU: https://scac.cz/issp2019/

KOHO SE BUDE VÝZKUM TÝKAT?

Bylo vybráno 19 adres (domácností). 
Domácnosti, které jsou zařazené do projektu, jsou vybrané na základě pravděpodobnostního výběru a budou požádány, aby se zúčastnily dotazování. V celé ČR bude výzkum probíhat celkem u 1800 vybraných domácností. Díky tomuto postupu budou zohledněny názory lidí ze všech oblastí České republiky a bude zajištěna objektivita výsledků. Zaručujeme, že všechny údaje budou anonymní.

PŘÍLEŽITOST PRO OBČANY - ZAJÍMAVÝ PŘIVÝDĚLEK V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ

Tento projekt je příležitost pro občany k přivýdělku v známém prostředí svého bydliště. Pokud se bude chtít tohoto výzkumu zúčastnit některý z občanů Napajedel v pozici tazatele a mít tak zajímavou brigádu na tento měsíc, rádi se s ním zkontaktujeme.

Tazatelská práce je velmi zajímavě ohodnocena, odměna za jednu domácnost je 400,- Kč (za jednu dotazovanou domácnost). Délka vyplnění jednoho dotazníků je odhadována na cca 50 min.

KONTAKT na odborného pracovníka oddělení sběru dat:

Simona Vacíková,  tel. 736 167 246,  svacikova@scac.cz

O ČEM JE SOCIOLOGICKÉ ŠETŘENÍ ISSP 2019?

ISSP  (International Social Survey Programme, Mezinárodní program sociálního výzkumu) - je mezinárodní výzkumný program, který probíhá každý rok na různé okruhy otázek (např. sociální sítě, názory na společnost, rodina). V tomto roce je výzkum zaměřený na sociální nerovnosti a mapování příčin jejich vzniku. Do projektu je letos zapojeno 45 zemí včetně České republiky. Od jeho založení v roce 1984 se výzkumů dohromady zúčastnilo více než 1 000 000 respondentů.

Olga Plašilová
Obchod a marketing
SC&C spol. s r.o.


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2019 Městský úřad Napajedla Prohlášení o přístupnosti Osobní údaje a GDPR
Realizace rotate Rotate