Medaile města Napajedla

Pondělí, 19.02.2018

Starostka města Napajedla Ing. Irena Brabcová v letošním roce udělí Medaile města Napajedla, jako výraz ocenění za mimořádné celoživotní či dlouhodobé zásluhy občanů o rozvoj města. Medaile může být udělena jednotlivcům, kolektivům či institucím za mimořádný čin v různých oblastech činnosti. Jsou jimi například vzdělávání a výchova, kultura, společenské vědy, architektura a urbanismus, hospodářský rozvoj, sport, žurnalistika a publicistika a další.

V roce 2010 se udělovala medaile poprvé a obdrželi ji tito občané: Anna Parolková „in memoriam“, Eva Kolomazníková, Věra Holubová, Cyril Bureš, Oldřich Mikšík, František Pavlík.

V roce 2014 obdrželi medaili tito občané: Jaroslav Karas, Alena Škopíková, Marie Vaňáčová, Ladislav Žaludek, Karel Janošek, Vincent Štoček, Vladislav Koutný.

Návrhy je potřeba podat písemně na podatelnu městského úřadu a musí obsahovat: podrobné zdůvodnění činu/přínosu, oblast činnosti a identifikaci navrhovaného. V případě fyzické osoby je potřeba uvést jméno, příjmení, datum narození a adresu trvalého bydliště. V případě kolektivu či organizace, přesný název a sídlo. Máte-li ve svém okolí někoho, o kom si myslíte, že si medaili zaslouží, můžete jejich nominaci přihlásit do 25.05.2018.


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2018 Městský úřad Napajedla Prohlášení o přístupnosti Osobní údaje a GDPR
Realizace rotate Rotate